Çerkezköy kiralık daire Fiyatları ve Çerkezköy Hakkında Bilgiler.

Yerleşim olarak Çerkezköy Marmara bölgesinin Kuzey batısında bulunan ve Sanayisi gelişmiş bir ilçedir. Çerkezköy nüfusu ağırlıklı olarak İşçidir.

Çerkezköy de Namık kemal üniversitesi’ne bağlı Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu vardır. Tank tugayı vardır. Askeri yerleşimde bulunmaktadır. Yapı bakımından genellikle merkezi caddesi Atatürk caddesidir. Bu cadde üzerinde alışveriş ve gıdadan her sektörden ürünleri bulabilirsiniz. Çerkezköy kiralık daire fiyatları ev ve adrese göre farklılık göstermektedir. Çerkezköy kiralık daire bakanlar Örneğin; Üniversite için öğrenciler Veliköy mahallesinden daire bakmalıdırlar. Veliköy’de kiralar 300 ile 500 TL arasında değişmektedir. Veliköy’e evinizi Çerkezköy evden eve taşıma ile taşıyabilirsiniz. Veliköy nüfusu 6 bin civarıdır. Çerkezköy içinde ise başlıca popüler caddeler, Atatürk caddesi üzerinde Lc Waikiki, Defacto, Polaris, Filo, Colin’s, Özel Optimed Hastanesi, Kahve diyarı gibi işletmeler bulunur. Bunların etrafındaki dairelerde kiralar 500 – 800 TL ye kadar çıkabilir. Öztrak caddesi bu caddenin tam arkasındadır. Çerkezköy kiralık dairebulabileceğiniz bir caddedir. Fiyatlar 400-600 TL arasında değişmektedir. Çerkezköy’de yaşamak yeşil ve doğa sevenler için zor olabilir. Şehir görünümündedir. Çok fazla yeşil alan yoktur. Nüfusun %70 i işçidir. Çerkezköy’de başlıca gidilecek mekanlar; Kahve Diyarı, Osmanlı Kahvecisi, Pera Cafe, Enesoğlu Pastanesi, kahve ji, kahve tiryakisi, adam gibi bir yer gibi oturup çay içilebilecek yerler vardır. Çerkezköy iş bakımından başta BSH Bosch und Siemens olmak üzere; Hema Endüstri, Yünsa Yünlü Kumaş, Defacto gibi işletmelerin tesislerini sanayi alanında bulundurmaktadır.

Çerkezköy kiralık daire alacaklara önerilerimiz

Özellikle merkeze yakın yerden daire tutunuz. Çalıştığınız Şirketin servis güzergahlarını yada yürüme mesafesini ayarlayınız. Sıfır dairelere kiracı girmeyiniz. İskanı olan dairelerde oturunuz. Çerkezköy evden eve taşımalarını firmamıza yaptırınız. Çerkezköy kiralık daire cephe, ve kat bakımından inceleyiniz. Zira Çerkezköy’ün kışları biraz sert geçmektedir. Çerkezköy’de neler yapmadan dönmeyiniz. Pera cafe de çay içmeden,  Et Beyinde sütlaç yemeden, Tepede yürüyüş yapmadan, Kapaklı kazak gölünü görmeden, Kipa’ya uğramadan Çerkezköy den dönmeyin pişman olmayacaksınız. Çerkezköy’de geceleri saat 22:00 dan sonra çok fazla açık dükkan kalmaz. O yüzden gezi planlamalarınızı ona göre yapınız. Çerkezköy İstanbul son araç saat 22:30 dadır.

çerkezköy atatürk caddesi

çerkezköy kiralık daire atatürk caddesi

Çerkezköy kiralık daire öztrak caddesi

Çerkezköy kiralık daire öztrak caddesi